výstavy

 čekatel:   Polský Šampion, Český Šampion, Klubový Šampion, Mezinárodní Šampion (FCI)
 ostatní tituly: 2x VN1 ♦ Grand Prix Slovakia Junior Winner 2015 6x CAJC ♦ special show winner 3x Vítěz young
 ♦ 5x BOJ JBIS ♦ finalist BIS young ♦ JBIG III. ♦ 1 ♦ 11x Výborná CWC 3x BOS ♦ 3x BOB r.BIG ♦ 
 2x 2016 Qualification Cruft ♦ ♦ Cruft 2016   3nd prize ♦ Cruft Qualification 2017 ♦ TOP Open Slovakia Dog Cup 2015 CCD 5th place of sex

 

  třída šampionů                          SRBSKÝ ŠAMPION

10.07.2016 CACIB Irig    (SRB) Aleksandar Kneževic (SRB) Výborná 1, CAC, CACIB, BOB
09.07.2016 CAC Sremski Karlovci (SRB) Zlatko Jojkič  Výborná 1, CAC, BOB

                                                     ŠAMPION ČERNÉ HORY

mezitřída                               GRAND ŠAMPION ČERNÉ HORY

22.05.2016 CACIB Čanj (MNE) Adramitli Sissy (GR) Výborná 1, CAC, CACIB
21.05.2016 CACIB Budva (MNE) J. Mušikivic (MNE) Výborná 1, CAC, CACIB, BOB
23.04.2016
 
Klub.výstava KCHN České
Budějovice(ČR)    
R. Blumel Výborná 1, CAC
10.03.2016 CRUFTŚ 2016 (UK) třída Limit V.Jennings 3 místo z 12 psů, Cruftś Qualification 2017


08.11.2015 CACIB Poznaň (PL) K.Opara (PL)  Výborná 1, CWC

třída juniorů:                   ČESKÝ ŠAMPION MLADÝCH

                                SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY MLADÝCH

                                        POLSKÝ ŠAMPION MLADÝCH

TOP Open Slovakia Dog Cup 2015 - CCD 5th place of sex

12.09.2015 CAC Swietochlowice (PL) A. Chabík  (PL) Výborná 1, Vítěz mládých, BOJ, BOB, Finalista BIS Junior
12.07.2015 CACIB Warszawa (PL) Z.Konderla(PL) Výborná 1, Vítěz mladých, BOJ, Cruftś Qualification 2016
07.06.2015 CACIB Nitra (SK) I.Vojteková(SK) Výborná 1, CAJC, Cruftś Qualification 2016
06.06.2015 CACIB Nitra (SK) Zaljko Gajic (SL) Výborná 1, CAJC, Grand Prix Slovakia Junior Winner 2015, BOJ, BOB
 
05.06.2015 CAC NItra (SK) Rui Oliveira (PT) Výborná 1, CAJC
24.05.2015 CACIB Litoměřice (CZ) M. Redlicki (PL) Výborná 2 z 5
03.05.2015 CACIB Praha (CZ) E.Jochen H.(D) Výborná.1, CAJC, BOJ, Vítěz Prahy, BOB, Junior BIG III., res.BIG 
02.05.2015 Special club show KCHN CR V.Lobakin (AZE) Výborná.1, CAJC, BOJ,Vítěz mladých Special Show, BIS 
26.04.2015 CACIB České Budějovice (CZ) Z. Jílková (CZ) Výborná 1,CAJC, BOS 
12.04.2015 CAC Zabrze (PL) A.Dzidt (PL) Výborná 1,Vítěz mladých, BOS 
29.3.2015 CACIB Luxembourg Y.Nagler-Magal (IS) Výborná.1 z 5
 

třída štěňat:

30.11.2014  Slovakia Cup Nitra (SK) J.Liimatainen (FI) VP1
29.11.2014  Winnes Show Nitra (SK) K.Butrimova (LT) VP1 + BIS baby 4-5place ( z 50 štěňat)